KUBUś waterrr

Co naprawdę znajduje się w napojach dla dzieci?

Ludzie są już bardziej świadomymi konsumentami, dlatego wiedzą, że muszą sprawdzać dokładnie składy poszczególnych produktów spożywczych, tym bardziej, jeśli mają zamiar podać je swoim dzieciom. Nies czytaj więcej »

blog o kobietach

Skuteczne informacje o kobietach

Każda kobieta na pewno lubi znaleźć jakieś ciekawe informacje w przestrzeni internetowej, które będą dotyczyły jej życia. Oczywiście teraz możemy znaleźć szereg ciekawych projektów, które będą gwaran czytaj więcej »

Zielona kawa oPINIE

Doradca dietetyczny

Dieta zawsze powinna być przygotowana na bardzo wysokim poziomie jakości. Chodzi o to, aby np. to były oferty zweryfikowane dokładnie poprzez internet. Musimy się zastanowić czy to na pewno jest pro czytaj więcej »

apteka medyczno zielarskA

Odwiedź aptekę medyczno zielarską

Odwiedź aptekę medyczno zielarską, przekonaj się jednocześnie jaka oferta tutaj na ciebie czeka, co za tym idzie może jest miejscem które od dawna poszukiwaliśmy, ewentualnie chcieliśmy poznać. Oczy czytaj więcej »

Sól himalajskA

Jadalnia potrzebuje soli

Artykuły, które są potrzebne każdego dnia podczas przygotowywania posiłków to oczywiście będą przeprawy. Wiadomo na pierwszy plan będzie się wysuwać pieprz albo działa czy też może . Dopasowane są oc czytaj więcej »

frezowanie

Szczegóły na temat frezowania obwodowego

W ostatnim tekście mieliście Państwo do czynienia z wprowadzeniem do frezowania obwodowego. Zgodnie z zapowiedzią, w tym tekście przejdziemy do szczegółów. Niemniej, zanim jeszcze powiemy sobie o szc czytaj więcej »

wynajem busów Kraków

Jak działa wynajem samochodów?

Różnorodne wypożyczalnie istnieją już od wielu lat. Dawniej powszechne były wypożyczalnie kaset VHS oraz płyt DVD, a dziś najpopularniejsze bywają wypożyczalnie samochodów. Nie trzeba już wcale wydaw czytaj więcej »

Druk solwentowy

Informacje na temat druku solwentowego

Jeżeli jak dotychczas nie słyszeliście na temat druku solwentowego, tekst skierowany jest właśnie do Was. powstał, aby doszło do zastąpienia tradycyjnego sitodruku. Obecnie możemy powiedzieć, że Dru czytaj więcej »

przeprowadzkI

W przeprowadzce pomoże ci konkretna firma świadcząca takie usługi

Zapewne dla niektórych zaskoczeniem będzie fakt, iż coraz częściej mając w planie Kraków, decydujemy się na skorzystanie z usług podmiotu, jaki podejmie się takiego zadania. Oczywiście większość fir czytaj więcej »

przeprowadzki KRAKóW

Profesjonalnie zrealizowania przeprowadzka, na czym ona polega?

Na czym polega profesjonalnie zrealizowania przeprowadzka, oraz jak ona przebiega? Oczywiście w dzisiejszych czasach za odpowiadają firmy transportowe, które de facto rozwinęły mocno działalność w t czytaj więcej »

 

Co naprawdę znajduje się w napojach dla dzieci?

Ludzie są już bardziej świadomymi konsumentami, dlatego wiedzą, że muszą sprawdzać dokładnie składy poszczególnych produktów spożywczych, tym bardziej, jeśli mają zamiar podać je swoim dzieciom. Niestety, to w tych dziecięcych produktach czai się najwięcej szkodliwych substancji, bo ma je nawet kubuś waterrr, który pozornie wygląda na dość niegroźny napój, bo zwykłą wodę z dodatkiem soku owocowego. Jaki więc jest prawdziwy skład tych napojów? Co w nim występuje?

Cukier

Czyli najgorsza rzecz dla osób młodych, które dopiero się rozwijają. Cukier tylko im to utrudnia, przy okazji doprowadzając do uczucia zmęczenia, osłabiając energię życiową i psując nawet zęby. Próchnica jest jednym z objawów zbyt częstego spożywania słodkich produktów, a słodkimi produktami są właśnie gazowane napoje dla dzieci. W nich zawsze ukryty jest gdzieś cukier, bo producenci doskonale wiedzą, że słodki smak jest ubóstwiany przez maluchy, które dla niego zrobią wszystko.

Barwniki, aromaty i konserwanty

Chociaż cukier to najgorszy składnik, który ma w sobie m.in. Kubuś waterrr, obok niego w składzie wielu produktów występują inne, równie szkodliwe substancje. Wszelkiego typu aromaty i barwniki dzieciom nie są do niczego potrzebne, tym bardziej, że niektóre z nich podejrzewane są o działanie chorobotwórcze. Popularne barwniki stosowane w żelkach mogą wywoływać nadpobudliwość i prowadzić do agresji. Nie chcąc fundować swoim dzieciom takich "przyjemności", lepiej podać im wodę i wkroić do niej plastry świeżych owoców.